Zapakatel.cz

Logo Zapakatel.czPo třech měsících fungování má Zapakatel.cz nejvyšší počet nabídek a to především díky tzv. souběhu slev, pestrosti nabídek a klientskému přístupu.

Server jako první začal v Česku nabízet více jak jednu slevu v jednom městě a jako první z českých webů nové generace nakupování začal působit i na Slovensku. Společnost vedou 4 lidé – dva bývalí dlouholetí novináři, hoteliér a IT specialista.

Tým Zapakatel.cz

  • Klára Bitvarová
  • Tomáš Carba
  • Jiří Carba
  • Daniel Nytra

Dohromady má ale tým Zapakatel.cz 14 lidí. Zapakatel.cz aktuálně působí v Praze, Brně, Ostravě, Bratislavě, Liberci a Ústí nad Labem. Každý den na serveru najdete minimálně jednu novou nabídku pro města Praha a Brno, v ostatních městech nabízí web minimálně 3 nabídky týdně.

"O každé nabízené slevě přemýšlím velmi pečlivě. Při výběru nabídky se řídím čtyřmi základními faktory: cena, atraktivita, dostupnost služby a reference na poskytovatele služby" říká šéfka obchodu Klára Bitvarová.

Zapakatel.cz má k 25.10.2010 dohromady skoro 25 000 fanoušků na Facebooku. Sloganem webu je "Jeden za všechny a všichni za pakatel" a tímto sloganem se podle slov finančního ředitele Jiřího Carby také řídí klientský přístup. Info linka serveru je k dispozici pro zákazníky od 8 hod ráno do 24 hod, na diskusích reaguje server nejpozději do hodiny od vložení příspěvku, často ale obratem.

Zapakatel.cz je jedním z průkopníků kolektivního nakupování a o medializaci tohoto fenoménu se stará velmi pravidelně:

Sledujte nabídku Zapakatel na SlevaX.cz »